| TheLastDancer15 a întrebat:

Acum o ora am pus o intrebare: "Buna. stiu ca pare ciudat si prostesc dar... as avea vreo sansa sa ajung in los angeles, california? nu ca vreau sa ajung celebritate sau nu stiu ce, dar acolo este un coregraf [dejan tubic] si are niste coregrafii super tari pe care le adooor. deci, cum as putea ajunge acolo sa dansez cu ei?" dar vad ca nu ati inteles ideea. acel coregraf invata tineri sa danseze. eu nu vreau sa ajung vedeta laughing vreau doar sa invat coregrafiile lui nu sa ajung la tv laughing poate ceva mai. realist si ca lumea. plzzz

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Vrei sa iti zic ceva sincer? ia-ti gandul! vrei acelasi lucru ca si alti 1 milion de oameni! sa ajungi in LA si sa iti urmezi visul! eu zic ca nu o sa reusesti!, dar daca tot insitsti inscriete la o scoala de dans ( sunt multe in bucuresti ) si daca te descurci acolo, poate o sa te faci remarcata, si o sa ai o sansa cat de mica sa ajungi la hollywood! dar eu zic sa nu iti faci sperante degeaba! fara suparare, chiar mi-as dori sa reusesti in LA, dar personal...nu cred

| thegreatgatsby a răspuns:

Deci vrei sa fi dansatoare/dansator? Pai... cumparati bilete de avion laughing Mai intai ia vizawinking

| TheLastDancer15 explică:

Tot NU ATI INTELES intrebarea mea... nu mai vreau nici un raspuns.pa

| Popcorncubranza a răspuns:

Pai sa iei un bilet de avion si sa mergi in Los Angeles...

| Jony123 a răspuns:

Pai fa-ti o viza si cauta bani pentru avion dus intors, si daca inveti sa dansezi bine si ai talent dc sa nu apari si la tv? Faci si bani in acelasi timp... Nu fi babalau! SPer ca te-am ajutat. Funda plzz