| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori sa ma angajez pe timp de vara.Am varsta de 16 unde as putea sa ma angajez? P.s m-ar interesa locuri de munca in petrosani va rog ajutati-ma! pls...

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Pana la 18 ani nu ai sanse nicaieri, doar la neamuri care au o afacere, patronii vor personal care sa lucreze in jur de 8/10 ore pe zi iar cu pliantele daca gasesti ceva norocul tau va fi, ori incerci sa te bagi la ziare ca stai vreo 2 ore pe zi bagand in posta.