| BabyWL a întrebat:

Vreau sa plec in vara asta intr-o excursie cu prietenul meu si inca nu ne-am hotarat unde sa mergem. Vrem un loc frumos. in care sa ne simtim bine si sa nu fie asa de aglomerat, sa zica asa. Ati putea sa ma ajutati si pe mine cu vreo idee ceva? happy Va rog. Astept propunerile voastre. Multumesc!:*

11 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa faceti Transfagarasanul dca aveti masina, e f frumos si inca nu e aglomerat, mai ales in timpul saptamanii...cazare gasiti la Cabana Capra sau la Siesta... daca insa nu aveti masina proprie, va recomand Moeciu... puteti lua trenul pana in Brasov...si din Brasov de la autogara Bartolomeu sunt curse destul de multe pe zi pana la Moeciu. e f frumos, oamenii sunt ospitalieri.si preturi bune... distractie placuta!

mlm
| mlm a răspuns:

Poti merge in Grecia, ai ce vedea, se merita, sau daca nu poti merge la Lacul Rosu sau la Manastirile din Nordul Moldovei.

| bunica a răspuns:

Moieciu Rasnov, este liniste si nu-i aglomerat.

Bula
| Bula a răspuns:

Urcati-va cu cortul intr-un tren personal, cu bilet in circuit si mergeti!
Unde va place, coboriti...

| hugin a răspuns:

Frumos? Pai cortu in spate si mergeti prin Apuseni happy

| astrolutza a răspuns:

Pai un loc minunat in care este liniste se numeste mila35...se afla la 35 de mile marine de tulcea parca...se ajunge cu salupa acolo...eu am avut anul trecut norocul ca in primele 2 dati cand am fost sa fim numai eu si iubitul meu pe acolo.in august incepe sa se populeze zona.am de gand sa ma mai duc cel putin o data si anul asta.merita...te scoate din toata agitatia si rutina dobandite zi de zi. uite si site complexului in cazul in care ti se pare interesanta ideea http://www.mila35.ro/newsite/ Din acest complex puteti opta si pentru o plimbare cu salupa in Delta... e magic

| pms a răspuns:

Depinde daca esti dispusa sa mergi in afara tarii. De exemplu eu am fost la mare in Grecia pe insula Evia. Cazare destul de buna, preturi la fel destul de bune, bucatarie, vesela, aer conditionat tv... Plaja a fost foarte lejera, nu prea multi oameni, mai putin sambata duminica [virgula ] cand mai veneau grecii la plaja. Daca te intereseaza atunci iti pot da numarul de telefon sau siteul hotelului - nu e un hotel, sunt mai multe case, impartite in apartamente, cate doua pe nivel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ar trebui sa te duci undeva pe o plaja...
un loc sigur nu stiu unde
si eu trebuie sa ma gandesc unde ma ductongue
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marea iasa din calcul. e foarte aglomerat.
Eventual puteti incerca sa mergeti la munte.Stati la o cabanuta. aveti intimitate. puteti face drumetii.nu stiuhappy
Sper sa gasiti un loc unde sa mergeti:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nordul tarii si manastirile - excelenta alegere. Si ieftina.

| BabyWL explică:

Sper sa gasesti si tu locul potrivit!
Bafta.:*