| adutzz a întrebat:

sunt eleva la liceu si am observat ca am niste aptitudini oraganizatorice foarte bune. as vrea sa mi le dezvolt mai mult, insa nu stiu ce as putea sa fac ca sa reusesc. as dori cateva idei.
mentionez, ca stau intr-un oras destul de mic, deci nu pot sa ma angajez undeva sau ceva de genul asta. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

După liceu, poți face o facultate de management. Mai bine de atât nu cred că se poate.

3 răspunsuri:
| Rebbbeca a răspuns:

Te poti implica mai mult in programele scoalare.Iti poti organiza si singura dulapul, programul, numerele de telefon din mobil etc. Lucruri mici care te dezvolta mult.

| eusicumine_4355 a răspuns:

Du-te la un partid

| adutzz explică (pentru eusicumine_4355):

La ce fe de partid te referi tu?