| Fluture a întrebat:

Sunt fata, am 15 ani. Ce as putea face intr-o seara ca asta de sambata? Ce film mi-ati recomanda? Nu imi plac cele horror. Un film de dragoste, adolescenti. sau aventura.?

2 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Euro trip smug. ( special pentru o seara de sambata)

| Tymycy a răspuns:

Uita-te la 3 metrii deasupra norilor, sau pe engleza "three meters above the sky" partea 1happy E un film de origine spanioala, aparut in 2010, te vei indragostii de actor laughing cu siguranta, e un film super! e de dragoste, apropo happy