| Jessica007 a întrebat:

Buna seara TPU! Imi puteti recomanda un film gen INCEPTION(daca l-ati vazut), un film de groaza(horror sa ma surprinda) si un film de dragoste indian? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Horror îți recomand The Others (2001) iar film indian îți recomand Bajrangi Bhaijaan (2015)

| Jessica007 explică (pentru OnuOnulică):

Am vazut filmele dupa ce mi le-ai sugerat.Sunt superbe, mai ales cel indian. Daca mai stii filme indiene de dragoste sau de groaza vazute de tine astept mesaj privat daca doresti.Multumesc!

8 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Donnie Darko, Looper, The giver(dar mi se pare cam prost), Watchmen.

| RAY a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-horror/voturi/
1408 (2007)
Resident Evil: Extinction
saw
The Others (2001)
http://www.cinemagia.ro/filme-mister/voturi/

The Curious Case of Benjamin Button (2008)

Shutter Island (2010)
The Prestige (2006)

http://www.filmeindiene.info/filme/dragoste/

| Jessica007 explică:

P:S Filmele care le-ati vizionat voi ma intereseaza.

| ParadiseCaroline a răspuns:

The machinist! Oricare alegere ai face vizionare placuta!

| alexutza22098 a răspuns:

Un film indian foarte frumos este Bewafa ti-l recomand