| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Iulia si am 9 ani. Se apropie ziua mea si trebuie sa fac ceva (nu vreau sa dau o petrecere) Ma gandeam sa-mi cumpar ceva dar nu stiu ce. Ma puteti ajuta? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| IngerashAlexutza a răspuns:

Iti poti cumpara un lantisor cu un medalion.

4 răspunsuri:
| FankyGen a răspuns:

O rochitatongue ceva sau ceva ce poti sa faci impreuna cu parintii happy big grin

| MarinaMrn a răspuns:

Pai depinde cati bani ai poti sa iti cumperi un telefon sau animal de companie sau o rochita draguta sau ce iti doresti tu!

| nbghgkj a răspuns:

Mai bine pastreaza banii... cand o sa fii mai mare pe la 14 ani iti vei dori ceva f mult si destul de scump... asa ca e mai bine sa ii aduni

| zambiriciu a răspuns:

Poti sa iti cumperi un catel sau o pisica si mereu o sa iti asuci aminte de ziua ta. bafta