| Ooterog a întrebat:

Tocmai mi-am facut un cont pe imvu si am vrut sa ma inregistrez pe myyearbook dar cand vreau sa mi-l fac imi da sa-mi scriu nr de telefon si sa verific codul primit si sa-l scriu ca sa mearga. Daca stau si ma gandesc mai bine nu era asa inainte sad Ce ma fac crying? De unde pot sa-mi fac bani pe imvu? Ca nici creditele nu merg sa le fac. Va roooog ajutati-ma!:*

1 răspuns:
| Bizzip a răspuns:

Mai incearca sa pui numarul tau de telefon si mesajul pe care il primesti cu acel cod sa-l scrii acolo, daca nu, mai incearca si alte oferte de pe http://www.imvu.com/earn/index/.Succes!