| Dyenutsa13 a întrebat:

Tot caut filmul corean "chip de copil". nu-l gasesc nici unde x-(. nu-mi poate spune cineva unde l-as putea gasi? multumesc!

Răspuns Câştigător
| YukiMrM a răspuns:

Nu este publicat pe internet in limba romana.

am cautat si eu 2 ore pentru mama acum cateva zile pe torrente, pe toate site-urile posibile si imposibile. resemneaza-te si mai asteapta cateva saptamani pana-l pun bulangii astia pe internet!

tongue

| Dyenutsa13 explică (pentru YukiMrM):

Si eu pentru mama l-am cautat laughing. apai, i-am zis ca nu este si gata... cred ca deja o trecut peste happy. mersi frumos, oricum :*

1 răspuns: