| smartgirl a întrebat:

Buna tot eu. cu o intrebare la fel de asemanatoare. Ce parere aveti despre cei care va raspund (la intrebei/probleme etc pe care le scrieti voi pe TPU)cu raspunsul de "Nuj" sau "habar n-am" sau "ai auzit de google?" nu-mi s-a intamplat dar am vazut astfel de comentarii care mi se par stupide si absurde. Daca vrei sa ajuti bine, daca nu abtinetiva de la comentarii ca oricine va poate face acelasi lucru. Merci! >*

Răspuns Câştigător
| TheFool a răspuns:

Ma simt bine atunci cand ajut o persoana. Unii raspund la o intrebare doar de dragul de a raspunde nepoliticos.Imi place ca evidentiezi problemele. Pana acum nu mi-am dat seama.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu de obicei incerc sa ajut userii cu raspunsuri cat de cat folositoare...dar recunosc ca am momente cand dau raspunsuri rautacioase.sau de gen :cauta pe google,fiindca pur si simplu ma enerveaza acea intrebare!
pana la urma la o intrebare de gen,, in ce an e nascut actorul.etc, care iti ia 3 secunde pe google, cum ai vrea sa raspund! intrebari serioase -raspunsuri serioase.dar nu invers!

| Broadband a răspuns:

Asa e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, devine stresant dar astia sunt oamenii, nu ai ce le face.