| Narfundo a întrebat:

Dar buna laughing ce faceti? Ce parere aveti despre femeia vampir din Mexic? Daca inca nu ati auzit de ea. scrieti pe google

2 răspunsuri:
| ProSenSe a răspuns:

O nebuna care o vrut sa ajunga si ea in cartea recordurilor si asta era cel mai siplu pentru ea... Dar prin asta is arata prostia.

| Izel a răspuns:

Bine u ce cf n-am auzit de ea dar acum m-am uitat la poze iac cred cai doar o femeie cu sute de tatoaje si cu miliarde de cercei de chstile de la cap nu prea stiu ce sa zic