| Andreiutzzza a întrebat:

A venit vacanta si eu am facut varsat de vant crying. Afara nu pot sa ies si plictiseala isi face aparitia... Ce as putea face sa nu ma mai plictisesc? Dau fundita la cele mai multe idei happy

Răspuns Câştigător
| Izabella97777 a răspuns:

Pai ai putea sa tii legatura la telefon cu toti amicii tai pentru a nu le duce lipsa,sa stai pe mess,sa cauti pe net tot felul de articole care te-ar interesa moda, machiaj, coafuri etc sau sa-ti creezi diverse conturi cum ar fi pe www.noifetele.ro sa aflii tot ce trebuie sa stie o fata, sa stai pe facebook.eu cand ma plictisesc ascult muzica si-mi place mult sa le fac prietenelor mele bratari ale prietenie.o sa vezi va trece foarte repede aceasta perioada nici doar daca stii sa faci ceva distractiv, in principiu ce nu ai avut timp pana acum sa faci, poti face acum.bafta!

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Te cheama doar andreea?

| IQ156 a răspuns:

Poti sa citesti.