| ellena99 a întrebat:

Hei,a venit vacanta si ma plictisesc idei, ce pot face in aceasta vacanta? Am 13 ani si spuneti-mi altceva in afara de iesitul cu prietenii.Dau funda.

3 răspunsuri:
| Deiia a răspuns:

Cum e vara si cald mai udate cu prietenii.Umpleti sticle cu apa dupa ce lasati putin apa la soare sau bagati apa in baloane si le spargetiwinking O gramada de lucruri traznite poti face aceasta vara.Eu cu prietenele mele am jucat sticluta cu pupici pe obraz dar ne'am facut cu ruj, arata'm laughing Sper ca te'am ajutatwinking

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Descopera literatura clasica...

| Burondo a răspuns:

Buna si am am 13 ei bine aproape 14. eu merg la plaja/ la piscina/ la film. cu colegii. si nu ma plictisesc deloc