| Pustiu_Stefy_1997 a întrebat:

aaa o alta intrebare. imi place foarte mult sa compun versuri, poezii, adica poate mai sunt unii ca mine, pur si simplu prin asta imi exprim eu sentimentele sau fac asta cand sunt plictisit sau desenez... in fine asta nu prea are importanta dar totusi as vrea foarte mult sa fac ceva cu toate versurile si poeziile mele daca stiti cum as putea sa fie cantate de cineva? sa "ma fac cunoscut" adica na sa vada si altii ce simt eu sau daca as putea vinde aceste "opere" Va multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| daiiaa a răspuns:

Daca ai facebook, trimite-i lu Nane pe pagina sa de facebook ceea ce ai scris aici. El a mai cantat cateva melodii de-ale fanilor. Incearca.

1 răspuns:
| daiiaa a răspuns:

Cred ca ai putea sa ii trimiti lu Nane pe pagina sa de facebook versurile. El a mai cantat melodii scrise de fani. Sper ca ti-am fost de ajutor.

Întrebări recente