| nic3rr a întrebat:

Ce puteti spune despre Serban Huidu? Stiti despre accidentul lui la schi? Scrieti aici mesajele si urarile voastre.

6 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Insanatosire grabnica!

| DdDiX a răspuns:

Eu chiar vreau sa se faca bine...ma uit de fiecare ma uit la Carcotasii si-i ador!:*

sper sa se faca bine cat mai repede bine si sal vedem iar pe micile ecrane:*

| DannutzΦ a răspuns:

Nu stiu,Nu stiu dastea!

| flaviu1234 a răspuns:

Sper sa se faca bine. ar fi o mare pierdere. Sa se faca bine si sa vina sa faca emisunea Cronica carcotasilor mai buna ca oricand.

| MisteriousMan a răspuns:

Salut! Imi pare foarte rau pentru el, e un om super de treaba... Am auzit ca a fost in coma, dar acum este in stare stabila. S-a si miscat, o mana si un picior. Cam atat stiu. Eu ii doresc multa sanatate ca-i mai buna decat toate si el are cea mai multa nevoie de ea, sarbatori fericite, un an nou cu bucurii, fericire si sanatate lui si familiei lui! Sarbatori fericite si tie, sanatate si tot ce-ti doresti! Un an nou fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-l ma in ***