Abh
| Abh a întrebat:

Mi se pare mie( din cauza deformarii profesionale?) sau Huidu a ramas cu sechele destul de mari in urma accidentului de schi? Ati observat ca de abia scoate cateva cuvinte in emisiunea "Cronica carcotasilor"?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Am observat,m-am uitat doar odata la emisiune si am vazut ca e slabit,fara vlaga,desi incearca el sa ascunda.
Oricum, el era sufletul, acolo.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încă mai este în convalescență!
Pa, pa.

| Tourniquet a răspuns:

Nu, nu vi se pare doamna Abh. Am vazut si eu ca d-abia mai scoate un cuvant, are aceea fata, nu stiu cum sa zic, nu mai e Huidu care era altadata! Imi pare nespus de rau pentru accidentul sau. Totusi poate isi revine! Important e ca a supravietuit.