| dAN_9549 a întrebat:

Am o mare problema cu internetul, am internet UPC 20 mb/s
Ei bine totul era ok pana acum cateva zile, internetul imi merge, stau pe mes, ma joc, insa in browser ex in google scriu ceva dau cautare si nu imi ia in considerare clickul, parca nu ar raspunde. am instalat si opera si mozila si tot, si aceiasi problema

Am instalat si windowsu, sa nu cumva sa am virusi... dar nu stiu ce e de facut... siturile nu se incarca decat dupa ce dau 50.000 de clickuri.

(am facut update si la driverul de internet)

M-am gandit sa instalez alt driver de internet ce imi recomandati?

Ce e de facut?

1 răspuns:
| misumisu a răspuns:

Asa am avut si eu si am. Am fost la ei am facut o plangere si dupa 2 zile mergea.