| IIIx333III a întrebat:

Acum sunt singura acasa, iar la 14:00 trebuie sa plec in parc cu doamna invatatoare(care ne-a facut o surpriza si ne-a vizitat in clasa a 5a) si cu colegii mei. Problema e ca eu m-am cam plictisit...ascult muzica...si nu stiu ce mai pot face. Imi dati vreo idee? Mersi.

Apropo: Imi puteti spune ce am putea face in parc(aproape toti isi iau role), ce jocuri pe role putem juca?

1 răspuns:
| kikivero a răspuns:

Pai asculta muzica uitate la televizor fa si tu ceva. iesi un pic afara te poti intalni cu o colega cu care vei merge in parc si sa maii vb. poti croseta(glumesc) ok, sper ca te va ajuta rasp. si nu stiu va puteti juca tara tara vrem ostasi ...pe role ar fi interesant

Întrebări recente