| TheRealAnonim a întrebat:

acum un an sau doi am iesit cu un prieten in parc si m-am pus la caterinca pe un leagan din acela din parc si am pus castile in telefon si am ascultat muzica, in momentul ala aveam un sentiment placut, ca ma relaxez, dupa am mai iesit si a doua zi si tot asa, pana cand am observat ca incepuse lumea sa se uite ciudat la mine, m-am schimbat (multe persoane mi-au zis) si incepusem sa innebunesc. Nu credeam ca e de la parcul acela, am mers si la altele din oras, dar nu simteam nimic si incepusem sa tremur, stiu ca pare ciudat, dar m-am lasat cu greu, acum unde fac eu scoala, parcul este fix in fata si ma simt ciudat mereu, ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa mergi mai devreme la culcare, ca somnul de noapte iti reface creierul!

| Sn4k3 a răspuns:

Asculta muzica in alt loc daca iti place si concentreaza-te pe locul ala, nu te mai gandi la parca daca te deranjeaza chiar asa mult ca nici nu e asa important.

| xerxes1 a răspuns:

Ai probleme cu limba romana. Asta este sigur.

| ovidiu123432 a răspuns (pentru xerxes1):

A gresit doar cuvintele "zii" si "uita" iar in unele momente nu forma textul cum ar trebui si sarea peste unele cuvinte care ar fi trebuit sa fie acolo, insa in rest e corect gramatical scris tot textul.

| ovidiu123432 a răspuns:

Eu zic sa ignori trecutul si sa uiti.