| Zxcv6 a întrebat:

Buna TPU adresez o intrebare pentru fumatori nefumatori sa se abtina care ar fi mai bun sobranie redifined red sau camel caster

Răspuns Câştigător
| 120bulevard a răspuns:

Camel Caster, sunt mai ieftine si mai bune, sobranie au un gust ciudat de cerneala, inferior, dar pentru mine lucky strike ramane seful si va ramane mereu, e peste Kent, Marlboro si Dunhill parerea mea.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt fumator de 30 si ceva de ani dar la varsta ta nu scriam asa de agramat. Nu recomand nici unul din ele.

| Zxcv6 explică (pentru darrio2007):

Si ce tigara recomandati?

| ReddY25 a răspuns:

Dunhill mai bine sau Kent

Răspuns utilizator avertizat
| User2432 a răspuns:

Sobranie redfined, însă eu fumez Winston slim blue