| gabrilion a întrebat:

Salut, intrebare strict pentru fumatori (decat sa-mi spuneti sa ma las de fumat mai bine nu raspundeti). Care vi se par cele mai bune tigari? Eu fumez de aproape un an Sobranie Black si ma gandesc sa le schimb.

Răspuns Câştigător
| Kyılε a răspuns:

Dunhill man.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marlboro rosu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tigari Plugaru', ai fumat? Iti dau un aer de superioritate cand trebuie sa scuipi mai tot timpul tutunul lipit de buze.N-au filtru, adica fumezi barbateste ca in al doilea razboi mondial cu dintii galbeni.Sunt ieftine pentru ca provin din Rep. Moldova.
La 15 ani, ca fumator deja care vrea sa se orienteze spre alte branduri, nu-ti pot recomanda decat o discutie cu parintii.Inca mai poti sa te lasi, chiar daca fraierii iti spun ca esti pandit de cancer de dupa colt.
Si eu fumez dar n-a vrut nimeni sa-mi traga o mama de bataie la timp. Poate tu ai noroc.Succes!

| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Si eu fumez Sobranie Black, sfatul meu e sa nu le schimbi(sunt mai putin daunatoare decat Kent-ul sau alte tigari)