| nikkoO a întrebat:

Afara ploua si eu sunt fooarte plictisitasad! Ce as putea sa fac? Fundaa:d!

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Uita-te la un film, citeste ceva... raspunde la intrebari pe TPU, cheama o prietena la tine, asculta muzica ...etc
Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Documenteaza-te http://www.lovendal.net/wp52/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AI putea sa asculti ceva din discografia ATB de exemplu happy

| Notty a răspuns:

Da muzica preferata la maxim si danseaza cum iti place tie si cum iti trece prin cap, sau poti suna niste prietene sa vina la tine si sa va distrati sau sa va uitati la un film, puteti comanda pizza >un fel de petrecere in pijama. sper ca team putut ajuta.winking

| brokenangel13 a răspuns:

1)Citeste o carte
2)Uita-te la TV
3)Stai sa joci jocuri pe pc
poti face multe lucruri.