| Ella_Danii_1998 a întrebat:

Ce pot sa fac in casa cand ploua afara? Va rog spuneti-mi cateva idei.Sunt plictisita.

Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

Culca-te sau apuca-te de curatenia generala, incepi ci geamurile si continua cu stersul pe sub canapele/mobila. Sa vezi ce repede trece timpul!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi de ce trebuie să fii în casă atunci când plouă?

| Madayna a răspuns:

Uita-te la un film sau dormi.

| rememberme24 a răspuns:

Citeste ceva,uita-te la un film,vorbeste la telefon cu cineva,joaca un joc cu fratele/sora mai mic/a(daca ai), ajuta-ti mama sa gateasca, sa faca curatenie, picteaza, compune poezii haioase in care sa-ti descrii unul din prieteni sau un membru al familiei.Trebuie sa-ti gasesti o preocupare si trece imediat plictiseala