| deyu121 a întrebat:

Buna tpu.Am 3 intrebari pentru voi.
1.Imi dati idee de un penar bun si cat mai ieftin cu 3 fermoare gen cu monsterhigh sau violetta?
2. Unde pot gasi pe internet jurnalul violettei de la disney? Cartea aia mare care se-a gasit si la chioscurile de ziare.Chestia e ca eu nu am gasit si vreau cat de ieftina se poate gen 10, 99 lei.
3.Ce parere aveti despre plastelina PlayDoh? Este buna? Se usuca repede? O mai poti strica si sa o tot faci la loc? UN pret bun?
mersi!
Fundoi!

2 răspunsuri:
| Ramoneluu a răspuns:

Penarele cu violeta se gasesc in orice magazin. Scrie pe google jurnalul Violettei la pret ieftin. Plastilina aceea este foarte buna si se poate refolosi... se intareste la cateva zile. Funda?

| deyu121 explică (pentru Ramoneluu):

Mai astept cateva raspunsuri si o sa vad cine castiga