| lakrymotsa a întrebat:

Am cont pe sunphoto dar nu am comentarii.De exemplu: o fata are un cont si vroia sa faca un nou serial si a cerut pe episodul 1, 20 de comentarii si in cateva ore le-a primit si a facut episodul 1.Eu am vrut sa fac un serial din inainte ei, si am cerut 10 comentarii si am de abia 3.Cum face sa aiba atat de multe comentarii? Are numai 3 seriale si un album cu Salut.Deci ce vreau eu este sa imi spuneti cum sa fac rost de multe comentarii, sau daca sunteti cu suflet bun sa imi dati comentarii la albumul Iubire din greseala. din contul http://cecechannelx.sunphoto.ro/Iubire_din_greseala... dar creed ca nu veti face asta.

Ps: Dau comentarii si nu primesc inapoi.Deci ce pot face?

2 răspunsuri:
| xAlexis a răspuns:

Buna!
Eu asa fac dau comentarii multe la cativa(le dau la primele k ei mereu se uita acolo:))) asa si le trimit mesaj de ex:''Eu ti-am dat la primele 2 albume da-mi si tu mie!''
P.S.Ai grija! k sunt capturi din alea care te pun la cersetori si pici prost.ai grija
P.S.I-a si sunphotou-l meu si trimite-mi un mejas pe sunphoto daca vrei sa fim bune prietene.

Uite-l:www.alexutzabombonik.sunphoto.ro
Sper sa fim prietene.

| OstachiAndrada1978 a răspuns:

Hello acceasi problema o am si euuuuu si am 20 si ceva de albume si o fata cu 5 albume are 4, 580 de viyite si eu 15 16 albume am doar 187 maa rog te voi ajuta cum pot daca vei face la felll aacesta este contul meu de sunphoto http://dreamingofyou.sunphoto.ro/