| PoseidonXD a întrebat:

Hei! Am si eu un cont pe SunPhoto,pe nume TheSelenatorGirl,un cont cu selena gomez,pentru. ca sunt o mare fana! Am facut un album cu I miss you Alex Russo,unde am pus poze cu selena si familia Russo din serial! Apoi si un album cu Jelena Forever unde am pus poze cu justin si selena,si am scris parerea mea despre aceasta relatie! Si un album cu cu Selenator Worl,unde am salutat pe toti membrii sunphoto,si mi-am scris parerea despre Selena,si ca de ce imi place de ea,si de ce este Idoala mea! Iar acum nu stiu ca despre ce sa fac un album? Va rog un ajutor!
Dau FUNDITA doar daca sunteti membrii Sunphoto, sau macar ati folosit SunPhoto, si sa fiie vorba despre Selena!
Multumesc frumos!

1 răspuns:
| LolaLL a răspuns:

Paipoti incepe prin a pune poze cu ea, asa simple, sau o poza cu tine si una cu ea lipite si sa scrii ceva de genu "semanam?", sau nu stiu, pune poze cu ea in anumite tinute de gala si titlu albumului " Selena si prezentari de moda" etc. Baftawinking