| MRmariusica a întrebat:

Am downloadat gta IV. Mi-a intrat in meniu am facut start se incarca dar nu aparea imaginea dar se auzea ce vorbeau.Ma rog crezusem ca asa mergea el pe pc-ul meu. Dupa imi aparu mapa ceva cu roman's taxi si 0$. Dar se auzea ce spunea roman.Dar imaginea se vedea, nu.Si gen daca apasam pe o tasta W adica sa merg in fata mi se baga in bara jocu si spunea ceva de genu: GTA IV FATAL ERROR : Out of video plack memory sau cu video memory. Oricum video e clar de la placa video asa vine. Iar problema mare e ca nu stiu ce sa fac ca sa mearga.M-am gandit sa sterg downloadari care nu mi-au functionat si fisiere ca nu le folosesc.Si ca sa le sterg fac delete ma duc in ma duc in recycle bin fac inca o data delete trebuie sa ma duc si in control panel.Ma rog fisierele, ca downloadarile see sterg daca faci delete si din recycle bin delete. Ma rog, nu stiu ce sa fac asa ca va astept raspunsurile. Multumesc.

1 răspuns:
| emanuel96 a răspuns:

Ei bine, placa ta video nu suporta jocul.din pacate singura solutie e sa iti iei o placa mai buna.Si mai mult ca sigur, ce ai vazut, presupun ca vedeai sacadat adica in poze, nu video cum ar fi trebuit..deci problema e placa video.Cumparati una mai performanta si va merge big grin