| FFabi17 a întrebat:

am facut o pagina pe FaceBook pentru amuzament cu jocuri, statusuri etc. se numeste SchimbareDeGanduri puteti sa il vizitati happyxD Vreau sa imi spuneti niste ideii cu ce jocuri as putea face big grin Am facut jocuri cu eliminari. dar am ramas in pana de Ideei laughing Cine imi spune cele mai bune ideei, Funda?

Răspuns Câştigător
| Anutsa410 a răspuns:

Bună. Poţi juca "ghiceşte vedeta"Pui o poză cu o vedetă şi îi faci ceva la faţă să nu se cunoască.
Mai poţi juca continuă versul:pui nişte versuri şi ei trebuie să le continuie
Rima este un joc amuzant:pui nişte cuvinte la întămplare iar cine găseşte o rimă potrivită primeşte punct
Elimină pagina:pui mai multe pagini iar ei aleg una
Poţi juca VS:pui de exemplu Tenişi VS Pantofi.(cu poze)Ce aţi purta? Iar ei îşi zic părerea. Fundă?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| DevilProject a răspuns:

Stickrun:3

| Muwz a răspuns:

Pai eliminari intre feluri de mancaruri, anotimpuri, haine, vedete, fotbalisti, carte vs. film, intre diferite retele sociala. Sper ca te-am ajutat.
Funda?