| Kretzu91 a întrebat:

Am foarte mult timp liber si sunt in posesia unui PC conectat la internet. De aceea va intreb pe voi cum pot sa fac bani din internet sau cu ce programe? Nu doresc inbogatire peste noapte ca stiu ca nu este posibil dar un mic venit cat sa pot plati de exemplu factura la lumina sau apa.

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal eu fac bani pe Mercador.ro e mai sigur primesti banul in mana cher si pe ocazi happy...e mai simplu vinzi ceea ce nusti trebuie happy...(parerea mea_)

| Kretzu91 explică (pentru Axys):

Intr-adevar merge si asa sa tot vand cate ceva de prin casa ce nu imi mai trebuie dar la un moment dat se termina si acele lucruri si dupa aceea ce fac. am vandut doua pc dual core pe piata bun am facut ceva bani dar acuma nu mai am ce sa vand adica trebuie si ceva ce se vinde nu orice. Dar oricum mersi, mai astept si alte propuneri sau variante de facut bani.