| Nimeni91 a întrebat:

Buna TPU!
Vi s-a intamplat sa nu va vina factura la interenet timp de 2 luni? Eu am abonament la internet la Telekom, si am tot asteptat factura, si nu am primit nimic. Am intrebat la posta, au spus ca nu a venit inca vreo factura, am trimis un email la Telekom, mi-au spus sa intreb la posta. Cum se pot pierde facturile? Eu, de obicei, primeam factura si pe e-mail, dar de data aceasta nu am primit nimic.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu mă bazez doar pe factura prin email. E gratis și vine sigur.

| Nimeni91 explică (pentru sadrian46):

Tocmai asta e problema: nu am primit factura pe mail, ca de obicei. Nu am primit nimic.

| sadrian46 a răspuns (pentru Nimeni91):

Unica soluție, telefon sau email către ei.