| Mentaaaaa a întrebat:

Am gasit cateva ringtonuri din emisiunea In puii mei : http://inpuiimei.a1.ro/ringtone/ sper sa va placa sa sa imi spuneti care va place cel mai mult :)! Ce parere aveti despre aceasta emisiune? Credeti ca are un continut prea obscen? Care este personajul vostru preferat?

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Buna!
ador aceasta emisiune love struck
ma uit in fiecare sambata.
bendeac e actorul meu preferat din cati exista, el fiind si regizor!(mai are si voce)
TOP 3 personaje preferate:
1.Dorel
2. Fernando
3.Ricardo

foloseste si cateva cuvinte urate, dar asa ii place romanului happy
cat despre ringtonuri, sunt misto happy. pacat ca telefonul meu nu le suporta sad

pa-pa!

| Sill a răspuns:

Emisiunea este o ofensa adusa catorva romani cu un IQ mai mare ca a unui caine(adio o mana de oameni). Mi se pare ca acea emisiune e facuta pentru oameni tare ingusti la minte si a carui simt a umarului este asemanator cu cel al unui biscuite cu sare.
Si probabil nu ar fi asa de enervant daca nu toti prosti ar repeta niste replici idioate in care lb. romana e "raped"(am motive sa nu traduc).