| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Am inceput sa citesc seria Gossip Girl.Tocmai am terminat prima carte... dar luni ma duc la biblioteca sa o returnez si nu cred ca vreau sa imi imprumut partea a doua.Si ma intrebam daca aveti ceva carti interesant sa imi recomandati. Mie imi plac cartile in genu` Gossip Gilr sau Academia vampirilor sau genul de carti din seriile Chic si Coktail.Carti interesante pot fi si romane.[As dori titlu si autor]Multumesc. Funda la cele mai multe si cele mai interesante.[Fara Twilight]

Răspuns Câştigător
| Sabìŋaaa a răspuns:

Gazda- stephenie meyer.

nu e legata de twilight deloc. E total diferit. cu personaje diferitehee hee

:*:*

3 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Cauta in colectia chic pe sophie kinsella, cu supermenajera, poti sa tii un secret, ma dau in vant dupa cumparaturi etc

| Ariia a răspuns:

Cary p[pai tu sti deja ce carti tebuie sa le citesti... jurnalele vampirilor ...nici nu stiu dc mai intrebi thinking

| LauraMB a răspuns:

Juranele vampirilor-L.J. Smith
Cronicile Vampirilor-Anne rice
pretty little liars-Sara Shepard
The Luxe-Anna Godberson