| aLlexaNndRa13 a întrebat:

am incercat sa imi schimb culoarea facebookului dar nu mi-a mers.a reusit cineva? daca da cum ati facut?

Răspuns Câştigător
| missoriginalitate a răspuns:

Schimbatul culori pe facebook nu exista si in plus e un virus care poate sa iti afecteze calculatorul leptopul sau telefonul

9 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Cu talent.

| Juleuuss a răspuns:

Eu am auzit că schimbatul culorii de la contul facebook e un virus, și nu există.

| aLlexaNndRa13 explică (pentru Juleuuss):

Multumesc mult si tie!

| Juleuuss a răspuns (pentru aLlexaNndRa13):

Hei, dar eu am dat același răspuns ca cel căruia i-ai dat fundița, și l-am dat înainte cu vreo 2 ore.

| aLlexaNndRa13 explică (pentru Juleuuss):

Scuze sad dar promit ca alta data iti dau!

| Juleuuss a răspuns (pentru aLlexaNndRa13):

Nu-i nimic.

| aLlexaNndRa13 explică (pentru Juleuuss):

Multumesc kiss >:d

| missoriginalitate a răspuns (pentru Juleuuss):

Gelozia asta vai vai vai