| Ellena_Bianca_2000 a întrebat:

Hei stie cineva cum sa schimb skinul(culoarea) facebookului fara sa o downladez? Daca stiti lasati-mi linkul.
Dau fundita

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti schimba skinul, culoarea fara sa instalezi o aplicatie in browser! Facebook nu are aceste facilitati! Problema este ca modificarile sunt vizibile doar la cei care au acea aplicatie instalata, in rest se vede pagina normala. Repet, nu se poate fara download.

Bafta!

| Faruece a răspuns:

Nu se poate schimba skinul facebookului fara sa downloadezi vreo aplicatie exterioara!