| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Am mers la dermatolog si mi-a prescris "Zinkit 10" comprimate efervescente pe langa gel pentru fata, sapun cu sulf si alte creme.Pe prospect nu scrie nimic de ingrasat ...sunt sanse?straight face Mi s-au mai dat pastile tot cu zinc si m-am ingrasat.A luat cineva?laughing

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate crește pofta de mâncare, nu el în sine îngrașă.
Dacă observi o creștere a poftei de mâncare, consumă mai multe fructe și legume proaspete, au un conținut caloric mic/moderat și mișcare fizică zilnică pentru a consuma energia.
Sănătate!
Pa, pa.

1 răspuns:
| PamfleticaTotHellenne explică:

Zinkit * fara 10.