| Daniel1619 a întrebat:

Buna TPU am nevoie disperata de ajutor cand conectez telefonul cu cablu de date la pc imi apare USB device not recognized
Am incercat toate minunile de pe net si nu m-au ajutat cu nimic nu stiu ce sa mai fac nu vreau sa instalez Windows-u din nou pentru ca acu o saptamana l-am instalat si e Windows 7 cum sa scap de problema asta? Va rog ajutati-ma Si inca ceva cand pun telefonul la incarcat tot apare ca se incarca ba se opreste ba se incarca ba se opreste ajutati-ma va rog! Cat mai repede!
Am galaxy Ace 1

1 răspuns:
| alin567 a răspuns:

Ia umbla tu pe la setarile telefonului la conectivity(conectivitate) si seteaza optiunea mass storage(stocare in masa)

Întrebări recente