| Peter28 a întrebat:

Am o problema. Am incercat sa imi conectez aparatul foto printr-un cablu USB. Dar cand l-am conectat imi spune: "USB Device not recognized". Ce pot face? Am Windows XP SP2. Ajutati-ma va rog! Dau funda!

2 răspunsuri:
| KuolemaTekeeTaiteilijan a răspuns:

Mai incearca de cateva ori, s-ar putea sa mearga ( si mie imi facea figuri, dar dupa mai multe incercari a mers). Daca nu merge, incearca sa-l conectezi la alt slot USB.

| Peter28 explică (pentru KuolemaTekeeTaiteilijan):

Am incercat la toate slot-urile USB. Am incercat la alte PC-uri si acolo merge. Dar mie nu imi merge.