| Mirzac_Eddy_1996 a întrebat:

Am un Samsung galaxy gio si nu reusesc sa ma conectez la PC...cand bag cablul de date imi apare :"usb device not recognized".Ma poate ajuta cineva? FUNDA :*

8 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Ai putea sa incerci o solutie banala care rezolva toate problemele de incompatibilitate. Stingi pcul, il scoti din priza (e important sa il scoti din priza) il aprinsi de cateva ori cat este in priza, il bagi inapoi la curent, si dupa il aprinzi, vezi daca iti merge. si daca nu, incearca un windows nou.

| Clawd3lw a răspuns:

Descarca driver sa il instalezi de aici http://91.205.157.43/TR/? wmid=99370&uid=759&q=Samsung%20s5660%20galaxy%20gio%20usb%20driver.

| catalin112 a răspuns:

Nu a fost detectat telefonul incerca sa bagi usb-ul in alta parte.

| Mirzac_Eddy_1996 explică (pentru catalin112):

Asta stiu si eu laughing dar cum pot repara acest lucru ca am nevoie sa fac un upgrade la telefon.

| DexTTeRoNN a răspuns:

Nu.Si eu aveam aceeasi problema.Intra in meniu, setari, setari telefon, conexiuni Pc...Si acolo dai stocare in masa sau daca ai deja dat acolo dai aplicatie redare media

| Mirzac_Eddy_1996 explică (pentru DexTTeRoNN):

NU imi apare asa ceva sad nu reusesc in niciun fel sa il conectez sad