| amy1nicole a întrebat:

Am nevoie sa raspundeti urgent deci sa incepem:
Maine imi fac ziua si ce vreau sa precizez este ca imi fac ziua la restaurant cu prietenii,iar apoi iesim afara sa ne jucam,dar problema mea este ca nu stiu ce sa ne jucam afara, dar nici ce sa facem la restaurant....ati putea sa imi dati repede cateva idei URGENT! Am uitat sa spun ca suntem 15 copii in total.

Răspuns Câştigător
| Vampire150 a răspuns:

In restaurant puteti sa faceti glume si sa jucati jocuri cum ar fi Fazan
Afara puteti sa jucati prinsa, ascunsa, Tara, tara vrem ostasi etc.