| raluca750 a întrebat:

Am niste intrebari pentru cei care joaca Lady Popular.
1) Iti poti schimba iubitul?
2) Voi cati bani primiti de la iubit?
3) Cum pot face mai multi bani?
4) daca poti schimba iubitul cum fac?
funda desigur big grin :X tongue happy laughing :*

2 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

1)Da la club dai desparte-te dar cate odata apare ai ajuns la limita ta zilnica (trebuie sa mai faci lucruri)

2)50 dolari (somer, spalator masini+50 puncte) cu siguranta mai mult de 100 cameraman si toate cele

2)Lucrand, jucand joculete

3)Vezi raspunsul 1

| GeorgyHyunAh15 a răspuns:

1. Da ti-l poti schimba
2.Pai depinde de iubitul pe care il ai, exemplu:eu sunt level 3 si iubitul meu imi da 50 pe zi
3.prin jocuri, provocari.si sa muncesti
4.mergi la oras apoi la discoteca, dai mai jos despartete si o sa iti apara ca inainte si dai la du-te la flirt.
sper ca te-am ajutat