| Flower02 a întrebat:

TPU! Am o intrebare. Am nevoie de un site (nu program de descarcat, ci on-line) in care, de exemplu, apare o imagine care se misca (de exemplu un creion) si in urma lui sa apara scris un mesaj. Stiti cumva vreun astfel de site? Va multumesc anticipat

PS: Dau funda...

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu este un asemenea site, ci doar o nascocire a imaginatiei tale. Pentru a obtine un asemenea efect, foloseste Adobe Flash.

| Flower02 explică (pentru Ronnix):

De fapt exista si multumesc pentru sfat, dar am gasit deja nu mai e nevoie. Multumesc ca ai incercat, totusi big grin