| Smackdown a întrebat:

Cum se face o imagine care se misca? de exemplu dai click pe o parte din imagine si apoi iti apare altceva?confusedconfused

Răspuns Câştigător
| sTeFaN. a răspuns:

Lasa-mi id tau de messenger, ca iti fac eu, ma pricep la asa cevahappy

4 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Cu se face? vreau sa stiu si eu happy

| asko a răspuns:

Ori e un gif, ceva de genul asta http://gifbin.com/
e un set de imagini - care apar ca un minifilmulet
sau pentru net, pe o pagina sa zicem este un flash
cum este pe pagina principala cel pe chenar albastru care poate fi setat sa execute o anumita actiune onmouse over sau mouse click, etc

| sTeFaN. a răspuns:

Photoscape sau photosop.

| juniper a răspuns:

Ar trebui un program special pentru asta, altfel nu se poate, parca era un site in care puneai o poza si dup-aia de "jucai" cu ea, dadeai click pe poza in diferite locuri si se misca poza, dar am uitat cum se cheama.