| blacklife997 a întrebat:

Buna TPU
am o intrebare.
credeti in fantome tongue?
sau vi s-a intamplat vreodat niste chestii paranormale,,
vreau sa stiu parerile voastre happy

Răspuns Câştigător
| AndyServerFull a răspuns:

Frate daca citesti biblia o sa afli rasp la intrebare...in biblie spune ca fantomele se mai numesc si suflete ratacite dar nu stiu daca e chiar realhappyeu nu cred pentru ca nu mi s-a intamplat

11 răspunsuri:
| Katherineeeeee a răspuns:

Si mie mi se apridne televizoru singur.da e batran saracu si are vreo 20 de ani. deci laughinglaughing)

| danutz24 a răspuns:

Nu cred, cred in spirite care nu iti fac nimic...Mie mi s-au intamplat multe chestii, in vise in in viata reala. odata a pornit TV singur.

| blacklife997 explică (pentru danutz24):

Ee tv-u laa mine se stinge tot singur da se incalzeste condesatoru'.
a fost un trucaj nenorocit. laughing

| BoOgGhHyY a răspuns:

Nu stiu fantome sau nu da eu am fost in coma timp de 8 ore si mi s-a parut ca l-am vazut pe bunicu meu care este mort de 3 ani.da de ce intrebi ai vazut ceva deosebit.

| blacklife997 explică (pentru BoOgGhHyY):

Da am vazut! nu acum dar sa stii ca ma inspaimanta chestiilew astea si ma mai uit la de alea cu haunting e discovery alea stiu cas fictiune dar dilema mea e oare cgiar exista :?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista demonul, si de la demon vin toate fantomele.

| RaluKkkk a răspuns:

Hey! Mie Sincera Sa Fiu Nu Mi S-au Intamplat Pana Acum ceva cu fantome...dar uneori vizez zhesti ciudate. Odata am visat usa de la rai si ochiul lui Dumnezeu.am mai visat ca ma certa mama celei mai bune prietene ale mele si ziua urmatoare char asa s-a intamplat. Odata am mai visat ca fratele eu mai mis este calcat de masina{doamne fereste}, dar era un vis bun si unul rau adica intr-unul eu el salvam de masina iar in al doilea era calcat.iar apoi in urmatoarea zi la mine in oras era sa fie calcat un baietel pe trecerea de pieton dar a fost salvat de mama sa si a fost calcata ea si a a murit! si in legatura cu fantomele exista... uita-te la Fenomene stranii!

| blacklife997 explică (pentru RaluKkkk):

Da ma uit la la fenomene stranii si nu pot cocepe chestia cu fantome da daca tu poti visa asa ceva inseamna ca ai ceva special!

| Dor1n4Killer a răspuns:

Nu existra fantomewinking

| CataliNN21 a răspuns:

Ma nu stiu ce sa zic, cred si nu prea.Nu am vazut niciodata si nici nu vreau sa vad.

| roxiyi a răspuns:

Eu da cand eram mai mica mica eu cu familia adica eu verrisori mei cu inchii mei plecam de acasa si noi am stins televizorul si am lasat teleconanda pe masa si cand amvenit televizorul mergea