| anonim_4396 a întrebat:

.In curand e ziua la diriga si vreau sa fac un video, un video in care sa pun o poza cu ea si cu mine si sa scriu in dreapta o descriere(in stanga poza cu mine si cu ea si in dreapta descrierea) un video in care pozele sa mearga unele dupa altele si cum e imaginea impartita in 2 intro parte sa pun poza cu mine si cu ea si in cealalta parte o descriere gen : Va multumesc ca mia-ti fost alaturi in momentele mai putin favorabile mie, va iubesc! Apoi urmeaza o poza cu diriga si o colega si tot asa o descriere.Am nevoie de cate o descriere pentru fiecare poza, Diriga si Andreea-o descriere Diriga si Simona o descriere etc.imi trebuie vreo 10-15... Tot asa descrieri, ceva cu multumiri.Adica...crek v-ati prins despre ce vorbesc! Multumesc! (sper ca m-am facut inteleasa, nu prea stiu sa explic laughing straight face :* )

Răspuns Câştigător
| Against a răspuns:

Si indrebarea unde e? Am vazut o reclama la tv,unde elevii au facut profei lor o supriza de ziua ei(un domn,mai invarsta,probabil e destul de cunoscut, dar sunt eu medioacra, spunea un mesaj foarte frumos cu referire la ea, si la sfarsit apareau si elevii in cadru si ii ua=rau la multi ani), cred ca ala e cel mai frumos cadou care l-ar putea primi un profesor

| anonim_4396 explică (pentru Against):

Buna...trimite-mi messul tau prin mesaj. te rog.

1 răspuns: