| anonim_4396 a întrebat:

.In curand e ziua la diriga si vreau sa fac un video, un video in care sa pun o poza cu ea si cu mine si sa scriu in dreapta o descriere(in stanga poza cu mine si cu ea si in dreapta descrierea) un video in care pozele sa mearga unele dupa altele si cum e imaginea impartita in 2 intro parte sa pun poza cu mine si cu ea si in cealalta parte o descriere gen : Va multumesc ca mia-ti fost alaturi in momentele mai putin favorabile mie, va iubesc! Apoi urmeaza o poza cu diriga si o colega si tot asa o descriere.Am nevoie de cate o descriere pentru fiecare poza, Diriga si Andreea-o descriere Diriga si Simona o descriere etc.imi trebuie vreo 10-15... Tot asa descrieri, ceva cu multumiri.Adica...crek v-ati prins despre ce vorbesc! Multumesc! (sper ca m-am facut inteleasa, nu prea stiu sa explic laughing straight face :* ) big grin

7 răspunsuri:
| MariusSB a răspuns:

Si care e intrebarea?

| anonim_4396 explică (pentru MariusSB):

Ce descrieri sa pun la fiecare poza cu diriga si elevul?

| MariusSB a răspuns:

Pai te-ai putea gandi la momentele petrecute de elevul "x" cu diriginta ta.Momente amuzante sau momente care au marcat ceva in "relatia" celor 2.

| anonim_4396 explică (pentru MariusSB):

Si daca nu au existat astfel de momente? Nu prea avem momente petrecute cu diriga... Altceva?

| MariusSB a răspuns:

Nu stiu...scrie impresiile tale despre relatia dintre cei 2.Cum ai vazut tu comportamentl dirigai tale cand il asculta/comunica cu elevul x. Daca nu ai bagat de seama nici acest aspectthinking poti scrie impresiile tale despre elevul x si la descrierea dirigai tale sa spui cate ceva diferit in fiecare frame/slide.Ma intelegi Dririga(A fost.) in slide-ul/frame-ul urmator(A fost.)

| anonim_4396 explică (pentru MariusSB):

Nu am inteles ce vrei sa zici... laughing

| MariusSB a răspuns:

Sau...acum mi-a venit aceasta idee.Sa scrii trasaturile dirigai tale in ton cu personalitatea elevilor.A fost buna( si aici pui o fata/ baiat de treaba) a fost severa si pui un /o elev/a "nesuferit/a"