| razvan2611 a întrebat:

Sunt invitat la o aniversare de ziua de nastere a unui copilas de 1 an, ce cadou imi recomandati sa ii duc...
multumesc!

Răspuns Câştigător
| Gina1 a răspuns:

Carte de colorat smug, tricou personalizat pe care sa pui : "poza si varsta''... etc laughing

4 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Un costumas!

| Gina1 a răspuns:

Scutece. laughing). Glumesc oh go on. Eu cred ca ar cam trebui sa-i faci cadou un costumas, pijamale smug, o jucarie...

| Clauvdgg a răspuns:

O papusa sau un papitoi.

| razvan2611 explică:

Vreau sa dau funda cuiva, cine o vrea s amai dea raspunsuri

| Gina1 a răspuns (pentru razvan2611):

Carte de colorat smug, tricou personalizat pe care sa pui : "poza si varsta''... etc laughing