| muceacitalinda a întrebat:

am si eu nevoie de raspunsurile voastre! bine inteles daca vreti! incep:in aprilie plec intr-o excursie de 2 zile si vreau sa a intreb chiar daca mai e si trebuie sa aflu temperatura. credeti ca trebuie sa port colanti pe de subt la blugi/pantaoni? o sa fie frig in aceea luna? spuet-mi doar ce credeti. nu vreau jigniri sau a ltele. Spuneti-mi doar ce credeti. va dau funda si vot. scuze de greseli.

Răspuns Câştigător
| miraabela a răspuns:

Ar trebui sa astepti pana in aprilie ca sa iti dai seama daca ai nevoie sau nu de colanti, dar chiar daca este destul de cald iti recomand sa iti iei la tine o pereche de colanti pentru orice eventualitate!