| kidi a întrebat:

Buna TPU sunt un baiat de 12 ani si uneori am pofta de sex. Nu le spun la ai mei pentru ca nu vreau sa ii intreb pe ei acum as vrea sa intreb pusti sau pustoaice de varsta mea. Ce credeti despre pofta me a? Dupa ce imi primesc raspunsurile ii voi intreba si pe ai mei! Scuze daca am greseli!

3 răspunsuri:
| HaLoGeNNN a răspuns:

Mai stiu cazuri dastea....Nu e normal pentru varsta care o ai.

| JenniferD a răspuns:

Daca ai sa le spui parintilor "ca ai pofta de sex" o sa mananci bataie, poti sa le spui maidegraba ca vrei sa afli mai multe despre relatiile dintre fata -baiat si ce se poate intampla. da ce-i cu asemenea intrebari si discutii, alte preocupari nu aveti la 12 ani, sa ai pofta de asa ceva, ar fi mai bine pentru tine sa nu te mai gandesti la asa ceva.

| alexyz7 a răspuns:

La tine zboara hormonii, este ceva normal, asta iti va trece repede! Nu t mai gandi la asta, un sfat prietenesc.