| Suporteritza a întrebat:

Am si eu nevoie urgenta de ceva.Cum se numeste jocul ala in care decorai case, iarna, iar pe fundal era o craciunita, iar cand intrai iti spunea cum trebuie sa arenjezi toate lucrurile, si era un oras intreg nu doar o casa! Stiu ca era ceva cu house dar nu imi mai amintesc! Urgent, va rog frumos! Si multumesc! DAU FUNDA DACA E CORECT!

1 răspuns:
| Razvanboss01 a răspuns:

Nu stiu jocu ala dar uite un joc chimpoo poti sa decorez case da e cu maimuteeee.laughing