| doublers a întrebat:

Buna TPU:X.Am si eu o intrebare va rog frumos daca stie cineva.Acum vreo 5-6 ani un var de-al meu mi-a adus un joc.Tot ce imi amintesc din el este caEsti un monstru Maro cu niste pantaloni albastrii pe tine ca un varcolac de exemplu si prima runda nu o tin minte dar la a 2-a sau nivel nivel este la al 2-lea nivel te dadea intr-un loc ciudaat cu multe case sau ce-or fi fost si la inceput era un schelet pe jos si zicea help si trebuia sa il omori ca isi chema soldatii si atat imi amintesc ...Va rog daca stie cineva jocul sa imi zica va rog e jocul copilariei
PS:Cand intrai in joc iti arata meniul ca un pergament cu un schelet pe el plsss

1 răspuns:
| CainePeVine a răspuns:

Lol ce copilarie puteai sa ai cu jocuri din astea laughing, de fapt si eu am jucam serious sam first encounter si halo

Da imi multe detalii era Shooter?